چرا باید در اینترنت آگهی صنعتی داشته باشیم

آگهی اینترنتی

 

 

 

 

 

 

 

آیا واقعا تبلیغات آنلاین صنعتی و داشتن آگهی صنعتی در نیازمندیهای صنعتی لازمه ؟ اگر شما هم یکی از فعالین حوزه صنعت هستید حتما تا به حال به این فکر کرده اید که دیگر زمان تبلیغات سنتی مانند چاپ و پخش تراکت ، بازار یابی سنتی ، نصب بیلبوردهای تبلیغاتی در معابر و میادین و اتوبانها دیگر اثر بخشی لازم را در حوزه صنعت ندارند و این به این دلیل است که :

1- این مدل تبلیغات و معرفی کالا و خدمات برای کسب و کارهایی مناسب است که جنبه عمومی تری داشته باشند و حوزه نفوذشان اقشار بیشتری از عامه مردم باشد و پر واضح است که چنین تبلیغاتی هزینه های سنگینی نیز در پی دارد و اگر به نسبت هزینه و باز خورد بررسی کنیم براحتی میتوان دریافت که این روش اصلا برای صنعتگران صرفه اقتصادی و بازدهی مناسبی ندارد زیرا شما برای تبلیغات صنعتی خاص خود هزینه تبلیعات برای عموم پرداخت کرده اید ، در صورتی که مشتریان هدف شما قشر خاصی از جامعه یعنی صنعتگران و کارخانجات و شرکتهای مهندسی و افراد مرتبط با صنعت میباشند

2- معمولا صنعتگران و شرکتهای مهندسی وکارخانجات در بیلبوردها یا روزنامه ها و یا تراکتی که در معابر پخش میشود ، به دنبال نیازهای خود نیستد و اولین و آخرین و بهترین روشی که به دنبال نیازمندی صنعتی خود هستند اینترنت میباشد.

3- در این زمان که دنیا در کثرت و تنوع اطلاعات غرق شده و اینتزنت و فضای مجازی با زندگی مردم آمیخته شده و سریعترین ابزار برای برآورده شدن بسیاری از نیازهای مردم شده است پس بهترین مکان برای معرفی و یا جستجوی کالا و خدمات نیز میباشد.

4- معمولا کسانی که در حوزه صنعت فعال هستند افرادی با دانش بالا در فضای مجازی میباشند و دائما در حال کند و کاو در این فضا هستند پس براحتی میتوانند شما را در این فضا جستجو کرده و پیدا کنند.

5- حضور شما در این فضا به نوعی نشانگر بروز بودن و پیشرو بودن در حوزه کاریتان میباشد و به طور غیرمستقیم موید این است که از دانش روز بیشتری در حوزه تخصصی خود بهره میبرید.

6- در این فضا معمولا هزینه درج آگهی رایگان است و شما از پرداخت هزینه های سنگین معاف خواهید بود.

7- محدودیت مکانی و زمانی در معرفی خود ندارید.

و بسیاری از دلایل دیگر که اگر بخواهیم همه را لیست کنیم شاید به دهها دلیل برسیم .

حال که به برخی دلایل مهم برای درج تبلیغات صنعتی یا بهتر بگوییم آگهی صنعتی در اینترنت آگاهی پیدا کردید بهتر است که برای این کار بهترین نیازمندی را برای این کار انتخاب کنید.

اگر در این زمینه اطلاعات بیشتری نیاز داشتید بهتر است مقاله ((بهترین نیازمندی صنعتی )) ما را مطالعه کنید.