درج آگهی صنعتی رایگان در بهترین سایت صنعتی

با سلام
اینجا قراره آموزش درج آگهی صنعتی رایگان در بهترین نیازمندی صنعتی برای شما بذاریم

در نیازمندی صنعت بین امکان ( ارسال آگهی با شماره تلفن همراه و ایمیل ) هر دو امکانپذیر میباشد در صورتی میخواهید با ایمیل ثبت نام کنید ولی تا کنون ایمیلی نساخته اید میتوانید از آموزش زیر استفاده کنید

برای ثبت نام با موبایل روی همین دکمه کلیک کنید

اگر به این صفحه مراجعه کردین و در حال مطالعه این صفحه هستین حتما از اون دست از عزیزانی هستین که میخواهید در سایت نیازمندی و تخصصی صنعت بین آگهی صنعتی و یا در خواست نیازمندی صنعتی خودتون رو درج کنید ولی ایمیل ندارید؟

خوب اول بهتون پیشنهاد میکنم که در عرض یک دقیقه یه دونه آدرس ایمیل سریع و رایگان و کاملا فارسی برای خودتون بسازین تا از مزایای بیشمار اون یه عمر استفاده کنید و دیگه هیچ موقع تو هیج سایتی گرفتار نشین اگر دوست دارین بدونین چه طور ؟ مقاله  آموزش ساخت ایمیل رایگان رو  مطالعه کنید ، مطمئن باشین پشیمون نمیشین .

حالا بریم سراغ بحث اصلیمون که چه طور میشه بدون ایمیل آگهی ثبت کرد ؟

این آمورشی مخصوص سایت صنعت بین هست:

هنگامی که شما در صفحه ثبت نام و یا ارسال آگهی به کادر ایمیل عضویت رسیدین میتونید یه آدرس ایمیل به شکلی که در زیر هست درج کنید اونوقت میتونید خیلی راحت آگهی های خودتون رو ارسال کنید

sb.0912——–99@iran.ir

حالا کمی توضیح میدم که متوجه بشید:

اولا این روش آدرس ایمیل حسنش به اینه که شما بعدا سر فرصت میتونید برید و برای خودتون بسازید و ازش استفاده کنید البته منظورم ظرف چند روز هست نه چندماه و چند سال ..

(sb) مخفف حروف اول سایت ما یعنی صنعت بین هست.

( . )  دات که همون نقطه بهش میگن برای جداسازی شماره و  sb  قرار میکیره که البته میتونه نباشه البته بودنش بهتره چون هم آدرس ایمیل زیباتر میشه و هم احتمال اینکه کسی قبل شما این آدرس رو گرفته باشه به حداقل میرسه .

( 99———0912)  شماره موبایل خودتون هست و تنها یکی از این شماره داره و اون شما هستید و هیج وقت هم شماره فراموش نمیشه برعکس آدرسهای ایمیلی فراموش میشه .

@  اتساین که رو تمام آدرسهای ایمیل هست

( iran.ir )  نام دامنه درگاه ملی ایران هست که شما میتونید اونجا یه ایمیل رایگان بسازید

و در آخر حسن این آدرس ایمیل اینه که براحتی پشت تلفن میتونیدآدرس ایمیلتون رو اعلام کنید چون تلفظش خیلی راحته و نیاز به هیجی کردن یا حروف به حروف خوندن نداره

 

****  حالا میتونید از اینجا آگهی خودتون رو ارسال کنید .****

 

 

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر