درج آگهی صنعتی رایگان در بهترین سایت صنعتی

با سلام
اینجا قراره آموزش درج آگهی صنعتی رایگان در بهترین نیازمندی صنعتی برای شما بذاریم

در نیازمندی صنعت بین امکان ( ارسال آگهی با شماره تلفن همراه و ایمیل ) هر دو امکانپذیر میباشد در صورتی میخواهید با ایمیل ثبت نام کنید ولی تا کنون ایمیلی نساخته اید میتوانید از آموزش زیر استفاده کنید

 

اگر به این صفحه مراجعه کردین و در حال مطالعه این صفحه هستین حتما از اون دست از عزیزانی هستین که میخواهید در سایت نیازمندی و تخصصی صنعت بین آگهی صنعتی و یا در خواست نیازمندی صنعتی خودتون رو درج کنید ولی ایمیل ندارید؟

خوب اول بهتون پیشنهاد میکنم که در عرض یک دقیقه یه دونه آدرس ایمیل سریع و رایگان و کاملا فارسی برای خودتون بسازین تا از مزایای بیشمار اون یه عمر استفاده کنید و دیگه هیچ موقع تو هیج سایتی گرفتار نشین اگر دوست دارین بدونین چه طور ؟ مقاله  آموزش ساخت ایمیل رایگان رو  مطالعه کنید ، مطمئن باشین پشیمون نمیشین .

حالا بریم سراغ بحث اصلیمون که چه طور میشه بدون ایمیل آگهی ثبت کرد ؟

این آمورشی مخصوص سایت صنعت بین هست:

هنگامی که شما در صفحه ثبت نام و یا ارسال آگهی به کادر ایمیل عضویت رسیدین میتونید یه آدرس ایمیل به شکلی که در زیر هست درج کنید اونوقت میتونید خیلی راحت آگهی های خودتون رو ارسال کنید

sb.0912——–99@iran.ir

حالا کمی توضیح میدم که متوجه بشید:

اولا این روش آدرس ایمیل حسنش به اینه که شما بعدا سر فرصت میتونید برید و برای خودتون بسازید و ازش استفاده کنید البته منظورم ظرف چند روز هست نه چندماه و چند سال ..

(sb) مخفف حروف اول سایت ما یعنی صنعت بین هست.

( . )  دات که همون نقطه بهش میگن برای جداسازی شماره و  sb  قرار میکیره که البته میتونه نباشه البته بودنش بهتره چون هم آدرس ایمیل زیباتر میشه و هم احتمال اینکه کسی قبل شما این آدرس رو گرفته باشه به حداقل میرسه .

( 99———0912)  شماره موبایل خودتون هست و تنها یکی از این شماره داره و اون شما هستید و هیج وقت هم شماره فراموش نمیشه برعکس آدرسهای ایمیلی فراموش میشه .

@  اتساین که رو تمام آدرسهای ایمیل هست

( iran.ir )  نام دامنه درگاه ملی ایران هست که شما میتونید اونجا یه ایمیل رایگان بسازید

و در آخر حسن این آدرس ایمیل اینه که براحتی پشت تلفن میتونیدآدرس ایمیلتون رو اعلام کنید چون تلفظش خیلی راحته و نیاز به هیجی کردن یا حروف به حروف خوندن نداره

 

****  حالا میتونید از اینجا آگهی خودتون رو ارسال کنید .****